1. Prieš užsakant  internetiniame puslapyje prekes, Klientas privalo susipažinti su bendrais kompanijos nuostatais, bei informacija. Jei sutinkate, prašome patvirtinti sutikimą.
 2. Internetinė parduotuvė  priklauso TAURUS JEWELS, UAB DP Studija, įmonės kodas: 302585819, registracijos adresas Literatų g. 9B-13, LT-01125 Vilnius Lietuva.
 3. Bendri Nuostatai ir Taisyklės taikomos Klientui užsakant juvelyrikos gaminius internetinėje parduotuvėjė www.taurusjewels.com.
 4. Internetinėje parduotuvėje publikuojamų nuotraukų, tekstų, vizualizacijų autorinės teisės priklauso TAURUS JEWELS,  UAB DP Studija. Autorių teisės yra ginamos LR įstatymo.
 5. Internetinės parduotuvės Klientas yra Veiksnus fizinis asmuo, sulaukęs pilnametystės, kurio veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka.
 6. Internetinės parduotuvės Klientas kuris yra Nepilnametis turi turėti tėvų arba globėjų sutikimą.
 7. TAURUS JEWELS, UAB DP Studija atsako už savo gaminių kokybę.
 8. Klientas supranta, kad dirbinių nuotraukos gali nežymiai skirtis nuo realaus vaizdo.
 9. TAURUS JEWELS, UAB DP Studija turi teisę keisti, koreguoti taisykles, bei internetinio puslapio informaciją apie gaminius.
 10. TAURUS JEWELS, UAB DP Studija neatsako už patirtus nuostolius (materialinius ar moralinius) tais atvejais, jei problemos buvo sukeltos Klientui neatsižvelgus į Bendrų Nuostatų ir Taisyklių informaciją.

 

PRISTATYMAS

 1. Klientas įsipareigoja nurodyti tikslų pristatymo adresą, gavėjo vardą, pavardę bei teisingą gavėjo telefono numerį.
 2. Lietuvoje prekės pristatomos per 5 -14 darbo dienas, jei Jūsų užsakyto papuošalo užsakyme nebuvo nurodyta kitaip. Paslauga yra Nemokama.
 3. Į užsienį prekės pristatomos registruota siunta atskiru susitarimu. Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis el. paštu   arba telefonu +37061421433.
 4. Dėl skubaus užsakymo, prašome susisiekti su mumis el. paštu   arba telefonu +37061421433.
 5. Atsiimant prekes TAURUS JEWLS studijoje, Klientas turi pateikti asmens dokumentą.
 6. TAURUS JEWELS, UAB DP Studija pasilieka teisę atšaukti užsakymą bei jo išsiuntimą, informuodamas Klientą jo nurodytais kontaktais, kai: nėra apmokėtas užsakymas, šiuo atveju užsakymas atšaukiamas praėjus 10 kalendorinių dienų nuo užsakymo pateikimo; kai užsakytos prekės neturime pardavimo vietose, o pagaminimo laikas pirkėjui
  nėra tinkamas, šiuo atveju grąžinama Kliento už prekę pervesta pinigų suma.

 

GRĄŽINIMAS

 1. Remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintų „Mažmeninės prekybos taisyklių“ 10.1.7.12. punktu, perlai, brangakmeniai, taurieji metalai ir jų dirbiniai yra negrąžinamos prekės, išskyrus tuos atvejus, kai pardavėjas sutinka priimti ar pakeisti prekes.
 2. Norint pakeisti ar grąžinti kokybės reikalavimus natitinkančią prekę, reikia per 14 darbo dienų nuo prekės gavimo dienos ją pristatyti originaliame įpakavime su grąžinamai prekei priklausančiu saugos lipduku bei Kliento raštišku prašymu. Prašyme turi būti nurodyta grąžinimo priežastis ir Kliento banko sąskaitos numeris pinigų grąžinimui atlikti.
 3. Neatitinkačią kokybės prekę Klientas gali pristatyti į TAURUS JEWELS studiją ,UAB DP Studija, arba išsiųsti registruotu paštu, esantį Etmonų gatvė 4 Vilnius, 01305 Lietuva.
 4. Iki to momento, kai grąžinama prekė pasieks TAURUS JEWELS studiją UAB DP Studija, ji yra Kliento nuosavybė ir atsakomybė, todėl grąžindamas prekę Klientas turi įsitikinti, ar tinkamai ją supakavo, ar siuntimo metu ji nebus pažeista. Būtina išsaugoti siuntos registruoto pašto numerį.
 5. Gavus siuntą, pinigai Klientui grąžinami per 15 darbo dienų į raštiškame prašyme nurodytą banko sąskaitą.
 6. Visas išlaidas (pašto, muitinės ir kt.), susijusias su grąžinamos prekės siuntimu, apmoka Klientas.
 7. TAURUS JEWELS, UAB DP Studija pasilieka sau teisę nepriimti grąžinamų juvelyrinių dirbinių su mechaninių pažeidimų žymėmis, jeigu jos atsirado dėl pirkėjo kaltės, netinkamos priežiūros ar nešiojimo.
 8. Visi klausimai ar nesutarimai dėl gaminių grąžinimo arba keitimo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus deryboms, kreipiamasi į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.