Slapukai

1. SLAPUKAI

Mūsų privatumo politika reglamentuoja asmens duomenų, kuriuos renkame iš jūsų arba pateikiame per svetainę, naudojimą ir tvarkymą.

Slapukai yra nedideli teksto failai, išsaugomi kompiuteryje, kai apsilankote svetainėje arba naudojate programą. Jie dažnai naudojami ir yra reikalingi, kad svetainės ar programos veiktų arba kad jų veikimas būtų efektyvesnis. Be to, svetainės arba programos savininkas gali gauti reikiamos informacijos pagal slapukus.

2. NAUDOJAMI SLAPUKAI MŪSŲ INTERNETINĖJE SVETAINĖJE:

1 Kategorija: griežtai būtini slapukai

Šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte judėti svetainėje ir naudotis jos funkcijomis. Be jų paslaugos, kurių prašėte, pavyzdžiui, prisiminti prisijungimo duomenis ar pirkinių krepšelio prekes, negali būti teikiamos.

2 kategorija: efektyvumo slapukai

Šie slapukai renka anoniminę informaciją apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine. Pavyzdžiui, naudojame Google Analytics slapukus, kad padėtų mums suprasti, kaip klientai atvyksta į mūsų svetainę, naršo ar naudojasi mūsų svetaine, ir paryškiname sritis, kuriose galime patobulinti tokias sritis kaip navigacija, apsipirkimo patirtis ir rinkodaros kampanijos. Šių slapukų saugomi duomenys nerodo asmens duomenų, iš kurių būtų galima nustatyti jūsų asmeninę tapatybę. Galite atsisakyti šių slapukų naudodami savo naršyklės nustatymus, tačiau tai gali turėti įtakos mūsų svetainės veikimui.

3 kategorija: funkciniai slapukai

Šie slapukai įsimena jūsų pasirinkimus, pvz., šalį, iš kurios lankotės svetainėje, kalbą ir paieškos parametrus. Tada jie gali būti naudojami siekiant suteikti jums patirtį, labiau atitinkančią jūsų pasirinkimus, ir padaryti apsilankymus labiau suasmenintus. Šių technologijų renkama informacija gali būti anoniminės ir jos negali stebėti jūsų naršymo kitose svetainėse. Galite atsisakyti šių slapukų naudodami savo naršyklės nustatymus, tačiau tai gali turėti įtakos mūsų svetainės funkcionalumui.

Pagrindiniai taurusjewels.com svetainėje naudojami slapukai yra išvardyti toliau:

Google Analytics- kuri padeda suprasti, kaip lankytojai patenka į svetainę ir ja naudojasi. Jūsų duomenys bus saugomi ne ilgiau kaip 26 mėnesius, kol bus automatiškai ištrinti.

Google Search Console – tai įrankiai ir ataskaitos, galinčios padėti optimizuoti mūsų svetainės matomumą ir įvertinti svetainės paieškos srautą bei našumą. Jūsų duomenys bus saugomi ne ilgiau kaip 26 mėnesius, kol bus automatiškai ištrinti.

Prieš įkeldami ar pateikdami bet kokius asmens duomenis į svetainę, atidžiai perskaitykite mūsų Privatumo politiką.

Svetainė naudoja slapukus, kad galėtų stebėti naršymo nuostatas. Jei leidote naudoti slapukus, peržiūrėkite mūsų slapukų politiką, kad sužinotumėte, kokio tipo asmens duomenis galime tvarkyti.

3. JŪSŲ PASIRINKIMAI APIE SLAPUKUS

Mums reikalingas jūsų sutikimas, kad slapukai būtų patalpinti jūsų įrenginyje, kai lankotės svetainėje. Jei nenorite, kad naudotume informaciją apie jūsų apsilankymus „Google Analytics“, efektyviausias būdas išjungti slapukus yra tai padaryti savo naršyklėje. Siūlome peržiūrėti savo naršyklės pagalbos skyrių arba apsilankyti svetainėje https://allaboutcookies.org/ kurioje pateikiamos gairės visoms šiuolaikinėms naršyklėms.

Jei visai nenorite leisti slapukų arba norite leisti naudoti tik tam tikrus slapukus, taip pat galite peržiūrėti savo naršyklės nustatymus. Taip pat galite naudoti savo naršyklės nustatymus, kad bet kuriuo metu atšauktumėte savo sutikimą naudoti slapukus ir ištrintumėte jau nustatytus slapukus.

Atminkite, kad išjungus tam tikrų kategorijų slapukus, jums gali būti užkirstas kelias pasiekti kai kurias Svetainės funkcijas, tai gali turėti įtakos jos funkcionalumui arba tam tikras turinys gali būti nepasiekiamas.